top of page

Polityka przetwarzania danych osobowych

(Polityka prywatności)

Administratorem danych osobowych jest:

Hiba Band Adam Pertek

NIP -  9541139300

REGON - 368086746

Adres:

ul. Św. Anny 6/5

40-422 KATOWICE

tel. 501-437-002 

tel. +48 32 209-41-56

email: hibaband@o2.pl

Redaktor Strony www.hibaband.pl:

Krzysztof Chłopek

email: krzysztofchlopek@gmail.com

1: gromadzenie informacji

Odbieramy, gromadzimy i przechowujemy wszelkie informacje, które wpisujesz na naszej stronie internetowej lub przekazujesz nam w jakikolwiek inny sposób. Ponadto zbieramy adres protokołu internetowego (IP) używany do połączenia komputera z Internetem; Zaloguj Się; adres e-mail; hasło; informacje o komputerze i połączeniu. Możemy używać narzędzi programowych do mierzenia i gromadzenia informacji o sesji, w tym czasu reakcji strony, długości wizyt na określonych stronach, informacji o interakcji na stronie oraz metod używanych do przeglądania strony. Gromadzimy również dane osobowe (w tym imię i nazwisko, adres e-mail, hasło, komentarze, opinie, recenzje produktów, rekomendacje i profil osobisty.

  • Administrator gwarantuje poufność wszelkich przekazanych mu danych osobowych.

  • Dane osobowe są gromadzone z należytą starannością i odpowiednio chronione przed dostępem do nich przez osoby do tego nieupoważnione.

1a: W jaki sposób gromadzimy informację

- Kiedy wpisujesz dane w formularzu kontaktowym na naszej stronie internetowej.

- kiedy rezerwujesz termin usługi w naszym kalendarzu .

- Kiedy wpisujesz opinię w dziale z opiniami klientów o naszej działalności.

w ramach tych procesu zbieramy dane osobowe, które nam podajesz, takie jak imię i nazwisko, adres i adres e-mail. Twoje dane osobowe będą wykorzystywane wyłącznie z określonych przyczyn.

2 W jakim Celu gromadzimy informacje.

Zbieramy  dane nieosobowe i osobowe do następujących celów:

Aby kontaktować się z Państwem w celu przekazywania informacji o naszej ofercie.

Aby świadczyć i obsługiwać Usługi;

Aby zapewnić naszym Użytkownikom ciągłą pomoc dla klientów i wsparcie techniczne;

Aby móc kontaktować się z naszymi Użytkownikami i Użytkownikami za pomocą ogólnych lub spersonalizowanych powiadomień związanych z usługami i wiadomości promocyjnych;

Aby utworzyć zagregowane dane statystyczne i inne zagregowane i / lub wnioskowane Dane nieosobowe, które my lub nasi partnerzy biznesowi mogą wykorzystać do świadczenia i ulepszania naszych usług;

Aby zachować zgodność z obowiązującymi przepisami i regulacjami.

3 Ujawnianie informacji stronom trzecim.

Nasza Strona firmowa jest hostowana na platformie Wix.com. Wix.com zapewnia nam platformę internetową, która pozwala nam reklamować nasze usługi. Twoje dane mogą być przechowywane za pośrednictwem magazynu danych Wix.com, baz danych i ogólnych aplikacji Wix.com. Przechowują twoje dane na bezpiecznych serwerach za zaporą ogniową.

Nie sprzedajemy oraz nie przekazujemy żadnych informacji innym podmiotom lub osobom trzecim.

 5: bezpieczeństwo i śledzenie informacji

Nasze strony znajdują się na bezpiecznych stronach za zapora ogniową a wszystkie połączenia są szyfrowane.

W celu zapewnienia większego bezpieczeństwa także bezpieczeństwa logowania Nasze strony korzystają z plików cookie takich jak :

svSession

hs

incap_ses_${Proxy-ID}_${Site-ID}

incap_visid_${Proxy-ID}_${Site-ID}

nlbi_{ID}

XSRF-TOKEN

smSession

Nasze strony wykorzystują technologie Facebook pixel w celu tworzenia i personalizowania kampani reklamowych na portalu facebook

Nasze strony wykorzystują usługi google analytics https://www.google.com/analytics/

W celu prowadzenia statystyk odwiedzin naszych witryn.

 5: Wycofanie zgody na przetwarzanie lub Zmiana danych osobowych 
  • Użytkownikom przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania,

  • prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,

  • prawo do przenoszenia danych,

  • prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w określonym celu, jeżeli Użytkownik uprzednio taką zgodę wyraził,

  • prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego w związku z przetwarzaniem danych osobowych przez Administratora.

Jeśli chcesz: uzyskać dostęp, poprawić, poprawić lub usunąć wszelkie dane osobowe, które posiadamy o Tobie, możesz skontaktować się z nami hibaband@o2.pl lub telefonicznie pod nr 502437002.

 7: Zgoda na przetwarzanie danych.

Korzystanie z naszego serwisu oznacza akceptację niniejszej polityki prywatności i zasad przetwarzania przez nas informacji.

Podanie danych jest zawsze dobrowolne, ale niezbędne do podjęcia przez Użytkownika akcji, do której przeznaczony jest dany formularz. 

 8: Aktualizacja zasad gromadzenia danych.

Zastrzegamy sobie prawo do zmiany niniejszej polityki prywatności w dowolnym momencie, dlatego prosimy o jej częste przeglądanie. Zmiany i wyjaśnienia zaczną obowiązywać natychmiast po ich zamieszczeniu na stronie internetowej. Jeśli wprowadzimy istotne zmiany w tych zasadach, powiadomimy Cię, że został on zaktualizowany, abyś wiedział, jakie informacje zbieramy, w jaki sposób je wykorzystujemy oraz w jakich okolicznościach, jeśli w ogóle, używamy i / lub ujawniamy to.

bottom of page